HİZMETLERİMİZ

Microsoft Dynamics ERP Uygulama Danışmanlığı

ERP sektörüne yepyeni bir bakış açısı kazandıran Microsoft’un güçlü, çevik ve yalın ERP çözümü Dynamics AX’ın sunduğu imkanlardan tam anlamı ile yararlanabilmeniz için iş süreçlerine hakim, Dynamics AX ürününde uzman danışmanlar ile çalışmanız gerekir.

İş süreçlerinde uzman, Dynamics AX yetkinlik düzeyi gelişmiş danışmanlarımız süreçlerinizi hızlı kavrayarak iş ihtiyaçlarınızın Dynamics AX üzerinde nasıl uyarlanması gerektiğine karar verirler. Oluşturulan bu temelin üzerine size özel yazılım geliştirme ihtiyaçlarının tasarımı gerçekleştirilir. Geliştirilen tasarımın Dynamics AX’ın bütünlüğünü bozmayacak, veri güvenliğini zedelemeyecek şekilde olmasına dikkat edilir. Danışmanlık süreçlerinin tüm aşamaları profesyonel bir proje yönetim metodolojisi ile dokümante edilerek bilgi transferi yapılmasına olanak sağlanır. Yukarıda anlatılan ilkeler ile geliştirdiğimiz yatay finans çözümleri ve sektörel dikey çözümlerimiz ile proje süre ve bütçesini optimize edecek ve yatırımınızı en hızlı şekilde geri döndürecek bir hizmet anlayışı ile karşılaşacaksınız.

Portfolio 6
Microsoft Dynamics ERP Yazılım Danışmanlığı

Süreç verimliliğinizi artıracak teknolojik dönüşümüzü hızlandıracak yazılım geliştirme hizmetlerimizi 2 ana başlıkta toplayabiliriz:

Entegre İş Çözümleri: Uçtan uca iş çözümlerine sahip olabilmek amacı ile var olan ERP yazılımlarına entegre bir şekilde web çözümleri, mobil uygulamalar, SharePoint uygulamaları vb. yazılım geliştirme hizmetleri sunulmaktadır.

Platform Bağımsız Yazılım Hizmetleri: Şirketlerin ihtiyaç duyduğu yazılımların profesyonel bir anlayışla geliştirilmesi ve geniş ölçekte yarar sağlaması amacı ile sunulan hizmetlerdir.

Portfolio 6
     Proje Yönetim Danışmanlığı

ERP projeleri şirketin tüm süreçlerine değmekte ve hepsini entegre yönetmeyi sağlayacak bir yapı kurmayı hedeflemektedir.

Bu yüzden ERP projelerinin yönetimi başarılı bir proje için çok önemli bir faktördür. Proje yönetimi farklı bir disiplin olmakla birlikte ERP projelerinin yönetimi farklı bir metodolojiye ihtiyaç duymaktadır. Microsoft, Dynamics AX projelerinin yönetimi için Sure Step metodolojisini önermektedir. Şirketimiz projeleri bu metodolojiye uygun olarak yönetmektedir. Microsoft Sure Step hakkında detaylı bilgiyi  buradan alabilirsiniz.

Portfolio 6