HAKKIMIZDABiz Kimiz

Analitik Bilişim, 15 yılı aşkın tecrübesi, farklı sektör deneyimlerine sahip danışman kadrosu ve etkin proje yönetimi anlayışı ile projeleri optimum bütçe ve sürede tamamlayarak birçok başarıya imza atmıştır. Şirketimiz, 2010 yılı sonunda Microsoft İş Ortaklığı anlaşmasını imzalamasını müteakip hızlı bir büyüme ile başarılı projelerde büyük müşteri referansları ile çalışmıştır. Şirketimiz dikey sektörel odaklara geçiş yapmadan önce yatay olarak belli alanlarda uzmanlık gücünü artırmayı hedeflemiştir.


Vizyonumuz

Sektöründe sunduğu yeni çözümleri ve nitelikli hizmetleriyle öncü olan, paydaşlar için değer üreten global bir güç olmak.


Misyonumuz

Etkin ve verimli kaynak kullanımı ile müşterilerine rekabet üstünlüğü sağlayacak yenilikçi, güvenli ve esnek yapılar geliştirmek. Gelecekteki başarıları hedefleyerek bugüne katkıda bulunacak bilgi teknolojilerini ve hizmetlerini paydaşlarına sunmak.


Değerlerimiz

Araştırma Geliştirme : dünyanın en hızlı bilgi üreten ve tüketen sektöründe hizmet verebilmek ve rekabet edebilmenin temel şartı araştırma ve geliştirmedir. Yeni teknolojileri takip ederek mevcut hizmetlerimizin kalitesini geliştirmek, hizmetlerimiz arasına yeni ürün ve çözümleri eklemek için araştırma ve geliştirmeye kaynak ayırırız. Müşteri memnuniyeti ve verimlilik : Danışmanlık hizmetlerimiz ve tüm diğer çözümlerimiz, müşterilerimizde verimlilik artışını ve bu sayede en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini hedef alır. Uzmanlık ve insan kaynaklarına yatırım : entelektüel sermayemize yatırım yaparak uzmanlığımızı sürekli geliştirmeyi hedefleriz. İş etiği : tüm işlerimizin genel iş ahlakı ve hukuka uygunluğuna; müşterilerimize, rakiplerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı dürüst, güvenilir ve şeffaf olmaya özen gösteririz. Kalite : hem satın aldığımız hem de sunduğumuz tüm hizmetlerde kaliteyi ön planda tutarız.